Samanta i ben veprimin e papritur Donaldit, shkak BBVIP

-

E ftuar në “Më Lër të Flas”, Samanta Karavella ndër të tjera zbuloi se nuk e ndjek në Instagram Donaldin dhe kjo për një arsye të cilën me siguri do ta kuptoni shumë mirë të gjithë.

Dy binjakët, Donald dhe Romeo po i bënin pyetje njëkohësisht, duke i kërkuar të dinë se pse ka munguar kaq shumë në estradë. Në këtë moment Samanta ju drejtua Donaldit duke i thënë se nuk e ka follow as në Instagram sepse në edicionin e parë të Big Brother Vip Albania, ajo mbështeste Ilir Shaqirin/

Samanta: O zot ju të dy jeni… kujt t’i përgjigjen përpara. Se ty të kam “unfollw” nuk të flas.

Donaldi: Pse?

Samanta: Se isha me Ilirin.

Donaldi: Ishe me Ilirin? Të betohem se nuk e dija, se ta dija do kisha ndryshuar diçka.

Samanta: Sot do të bëj follow para të gjithëve.

Romeo: Të pëlqen Iliri më shumë se Donaldi?

Samanta: Nuk dua të flas për këtë, ku e lamë ne?

Donaldi: Unë të jap dhe like rrezik, po s’ka gjë Samanta. Edhe unë do të heq nga follow kur të futesh në Big.

Romeo: A do hyje në Big?

“Ndoshta në të ardhme, pse jo? Është një ‘reality show’ që të zhvesh në të gjitha drejtimet. Mund ta konsideroj njëherë por për momentin nuk e ndiej sepse kam shumë gjëra që po punoj dhe nuk është momenti i duhur. Është padiskutim një nga ‘reality shoë-t’ më të ndjekur, me vëmendjen më të madhe. Rrimë bëjmë këngë ne”, u përgjigj këngëtarja.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit