SARA XHYLANI, Pejania që bën diferencë nga stilistet e tjera, krijon veshje me materiale ndërtimi

-

Njihuni me 19 vjeçaren nga Peja e cila me materiale të ndërtimit krijon veshje

SARA XHYLANI, Pejania që bën diferencë nga stilistet e tjera, krijon veshje me materiale ndërtimi – shkruan Jeta-Online

Sara Xhylani, 19-vjeçare nga Peja, me pasion për artin dhe kreativitetin, është bërë e njohur për dizenjimin e korestave me silikon.

Ajo kombinon stilin modern me materiale unike, duke krijuar vepra të veçanta që tërheqin vëmendjen e shumë njerëzve.

Sara ka treguar në detaje procesin e punës për krijimin e një korseti me silikon.

Për më shumë detaje ndiqeni videot në vazhdim: (KlanKosova,Insajder)

SARA XHYLANI

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SARA XHYLANI (@sara.xhylani)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SARA XHYLANI (@sara.xhylani)

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit