Sherr mes vëllezërve në Podujevë, përfshihen edhe fëmijët

-

Dje në Podujevë rreth orës 19:30 një person ka raportuar se është sulmuar dhe kanosur nga vëllai i tij.

Pas kësaj, në rast është përfshirë edhe djali i viktimës.

Ai ka telefonuar dhe ka kanosur axhën e tij.

Dy të dyshuarit janë arrestuar dhe vendim të prokurorit, janë dërguar në mbajtje

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit