Shi i madh, fundosen veturat në Prishtinë

-

Shi i madh, fundosen veturat në Prishtinë

Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut në Prishtinë, disa vetura janë fundosur në Prishtinë.

Kjo ka ndodhur për shkak të përmbytjeve të rrugëve të shkaktuara nga sasia e madhe e shiut. burimi nga 02pressdheSinjali

Autoritetet lokale kanë njoftuar për disa incidente ndërkohë që ekipet e shpëtimit janë në terren për të ndihmuar dhe për të minimizuar rreziqet për qytetarët, duke tentuar ta mbajnë situatën nën kontroll.

veternik1

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit