Shkurte Fejza “shkrihet” pas Hajrushit: Jeta me ty është art!

-

Shkurte Fejza vazhdon të jetë një nga këngëtarët më të dashura për publikun. Pak muaj më parë, ajo festoi ditëlindjen e 60-të.

Por vitet tek Shkurtja nuk po lënë aq gjurmë dhe ajo vazhdon të jetë me shpirt romantik.

Këtë e ka treguar edhe në foton e fundit të publikuar me burrin e saj, Hajrushin.

“Jeta me ty është art Hajrush” shkruan këngëtarja e famshme kosovare

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit