Shoqëria e Bucit komentojnë puthjet e Santianës: “Taksirat çdo ditë me u ble nga një televizor i ri..”

-

“Taksirat çdo ditë me u ble nga një televizor i ri..” – Shoqëria e Bucit komentojnë puthjet e Santianës.

Raporti i Bucit me Santianën, vazhdojnë të jenë dy nga banorët më të komentuar të Big Brother Vip Kosova.

Mbrëmë Santi dhe Buci kanë luajtur lojen e puthjeve me banorët tjerë, me ç’rast Santi i dhuroi mbi 100 puthje duke fituar garën kundrejt banorëve të tjerë.

E vëmendje morën miqtë e Bucit, që kanë komentuar këtë garë.

I njëjti i është referuar deklaratës së Veronës, të fejuarës së Bucit e cila gjatë vizitës brenda shtëpisë i tha atij se babai i saj ka thyer një TV, sigurisht pasi nuk i pëlqyen veprimet e tij karshi Santianes.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit