“Si i thonë ‘bukur’ në shqip”, Beatrixa reagon pas huqjes së famshme

-


Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka qenë njëra nga banoret më të përfolura të këtij edicioni të Big Brother VIP.

Lidhja me Donaldin, bëri që ajo të kryqëzohet nga publiku shqiptar, pasi e cilësuan si një person të tretë që ndau çiftin, Bora-Donald.

Ajo është kritikuar edhe për mungesën e të shprehurit në shtëpi. Në një deklaratë në dhomë të rrëfimit ajo thotë se si i thonë në gjuhën shqipe fjalës “bukur”.

Beatrix ka publikuar disa foto nga nata e spektaklit dhe për mbishkrim ka vendosur ta lë frazën që u bë e famshme.

“Mbrem ka qene nje nate ehmm.. si i thon ”bukur” n’shqip?”, ka shkruar ajo.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit