Skandali i radhës – ja si po detyrohen puntorët që ta votojnë Donaldin në finale

-

Edhe pak ditë ka mbetur nga finalja e madhe e Big Brother VIP e cila po pritet me padurim nga të gjithë.

Në finale kanë shkuar Iliri, Donaldi, Beniada dhe Einxhel.

Ndërsa këtë të premte do të zgjidhet njëri prej tyre si fitues i cmimit të madh.

Një bisedë e publikuar nga “Vipat e Bllokut”, është zbuluar një skandal sa i përket këtij formati.

Në bisedë shihet mesazhi ku një puntor i call centër ka thënë së është detyruar dhe paguar nga shefi i komapnisë që ta votojnë Donaldin, pasi që shefi është shoku i Romes, binjakut të Donaldit, shkruan Insajderi.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit