Sonte finalja e madhe e Big Brother VIP

-

Pas plot 136 ditësh, Big Brother VIP po mbaron.

Sonte mbahet finalja e madhe e këtij edicioni të parë me fytyra publike dhe në luftë për 100 mijë euro janë: Donaldi, Iliri, Einxhel e Beniada.

Këta katër banorë kanë arritur të shkojnë deri në ditën e fundit, që është sot, me lojën e tyre të cilën e kanë zgjedhur si strategji për të kapur çmimin e madh, transmeton Klankosova.tv.

Finalja nis si çdo prime tjetër, në ora 21:00 në Top Channel.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit