Sportisti italian reagon pasI gjatë garës iu ekspozua organi gjenital: Kështu justifikohet ai

-

Është një nga skenat më interesante në historinë e atletikës.

Sportisti i ri italian, Alberto Nonino e ka përjetuar një situatë të pakëndshme kur ka pasur një problem me veshjen gjatë garës, shkruan FrontOnline.

Në këtë rast, atij iu ekspozua organi gjenital në pantallonat e shkurtra, andaj iu desh të ngadalsonte dhe ta mbulonte atë.

Më pas, një ditë pas garës, Nonino zbuloi se kishte shumë mesazhe në rrjetet sociale.
“Dua të flas me ju për ‘tërmetin’ që shpërtheu në internet. Jam i vetëdijshëm se ishte aksident. Dhe jam në dijeni të reagimeve andaj nuk keni nevojë të më dërgoni mesazhe”, tha ai.

“Tentoj të qesh tani, por në atë moment u ndjeva keq. Jam mirënjoh ndaj familjes dhe miqëve që më ndihmuan ta kaloj atë situatë”, shtoi Nonino./FrontOnline/

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit