Home Tags Kosova

Tag: Kosova

Stay connected

74,889FansLike
944FollowersFollow
- Advertisement -

Latest article

Fiti pas dobësimit, bën një ndryshim të madh edhe në pamje

Filloreta Raçi është emri i këngëtares që në publik njihet me emrin artistik, Fifi.Ndonëse e re në moshë, Fifi tani është një këngëtare dhe...

Xhensila shkon me u rregullua të Sellma, në këtë gjendje ka përfunduar

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar. Ajo dhe aktori i njohur, Bes Kallaku janë një prej çifteve më të përfolura...

Kaltrina Selimi s’po mund ta përballojë humbjen e nënës, ka këtë mesazh për fansat

Kaltrina Selimi para pak ditëve ka marrë lajmin e hidhur se ka ndërruar jetë nëna e saj. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja...