Takohen Bora e Beatrix: Zbulohet se çka ndodhi mes tyre

-

Takohen Bora e Beatrix: Zbulohet se çka ndodhi mes tyre.

Treshja Bora-Donald- Beatrix janë komentura mjaft shumë për shkak të historisë së tyre të fundit.

Beatrix është kritikuar dhe për faktin se ka qenë ajo që më parë është shprehur entuziaste për dashurinë mes Borës dhe Donaldit.

Beatrix pas largimit nga shtëpia e BBV-së thuhet se është takuar rastësisht në hapësirat e “Top Channel”, por thuhet se nuk kishte as një përshëndetje mes tyre.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit