Tare përgënjeshtron lajmin se Muriqi do t’i bashkohet Cskas: Ishte lajm i rrejshëm

-

Igli Tare ka hedhur poshtë zërat që e çojnë Muriqin te CSKA.

Vedat Muriqi vazhdon të lidhet me një largim të mundshëm nga Lazio dhe besohej se ishte punë e kryer transferimi i tij te CSKA.

Drejtori sportiv i Lazio, Igli Tare ka thënë se gjithçka ishte gënjeshtër dhe se Muriqi nuk do të shkojë në Rusi.

“Ishte lajm i rrejshëm. Ai nuk do t’i bashkohet CSKA Moscow”, ka thënë Tare.

Lajmin e ka bërë të ditur Fabrizio Romano.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit