Tashmë si ‘nuse’ në Kosovë, ky është urimi i Sara Berishës për Pavarësinë e Kosovës

-

Sara Berisha tashmë është njëra ndër perosonazhet më të komentuara në show bizin shqiptar.

 

Ajo ka filluar një lidhje dashurie me Dj nga Kosova Pm, shkruan “Kosovarja”.

Kjo ka bërë që gjysma e Sarës të jetë në Kosovë, dhe ajo që ka rënë në sy së fundmi në profilin e saj është urimi që ajo ka bërë për ditën e Pavarësisë së Kosovës.

“Gëzuar Kosovë” – Ka shkruar Sara, me një foto shumë të bukur e domethënëse. /Kosovarja/

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit