Të shtëna me armë zjarri në Mitrovicë

-

Sot në qytetin e Mitrovicës janë dëgjuar disa të shtëna me armë zjarri, shkruan Gazeta Sinjali.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti. Ai tha se të shtënat janë dëgjuar në rrugën “Evlia Qelebia” rreth orës 13:00.

Zahiti njoftoi se janë sekuestruar disa gëzhoja në vendngjarje dhe nga këto të shtëna nuk ka pasur të lënduar.

“Rreth orës 13:00, bë rrugën “Evlia Qelebia” është raportuar për të shtëna, policia ka sekuestruar disa gëzhoja, nuk raportohet për t’ lënduar, rasti vazhdon të trajtohet nga njësitet përkatëse“, tha ai.

 

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE