TRONDITET BOTA! Cristiano Ronaldo pëson infarkt gjatë stërvitjes, gjendje shumë e rëndë

-

Cristiano Ronaldo  është një futbollist profesionist portugez i cili luan si sulmues për klubin anglez Manchester United dhe kombëtaren portugeze, ku është edhe kapiten.

I konsideruar shpesh si lojtari më i mirë i botës dhe një nga më të mirët e të gjitha kohërave, Ronaldo ka fituar Topin e artë pesë herë, duke qënë lojtari evropian me më shumë trofe, si dhe i pari që ka fituar katër Këpuca të Arta Evropiane.

Cristiano Ronaldo është shëndosh e mirë, por ky artikull u publikua per shkak të 1 PRILLIT(APRILILI), për pak humor(kërkojmë falje).

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE