“Unë jam grua”, “Unë jam femër” , “Unë jam vajzë”, Luana publikon fotosesionin inspirues

Luana Vjollca është emri i këngëtares dhe moderatores shumë të dashur për publikun. Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana është shumë aktive me postime në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo ka publikuar një fotosesion inspirues me mesazh për femrat.

“Unë jam grua”, “Unë jam femër” , “Unë jam vajzë”- ka qenë mësazhi i Luanës.