Urimi i veçantë i Rita Orës për nënën

-

Nëna e Rita Orës, Vera Ora, sot feston ditëlindjen.

Përmes rrjeteve sociale ka pranuar urime të shumta nga familjar, miq si dhe fansa, shkruan Indeksonline.

 

World of faces rita-ora-mother - World of faces

 

Edhe Rita, si çdoherë, edhe kësaj radhe me anë të një imazhi uroi nënën me një mesazh të veçantë.

Rita Ora gushes about 'hero' mother Vera returning to work amid coronavirus  pandemic | Daily Mail Online

“Urime ditëlindjet për dy mbretëresha, ju dua” shkroi këngëtarja në postim ku është shfaqur Vera si dhe mikja e ngushtë me të cilën festojnë ditëlindjet për një ditë.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit