Vdekje e dyshimtë në Ferizaj

-

Një person ka ndërruar jetë dje në oborrin e shtëpisë së tij në fshatin Bervece të Ferizajit.

Sipas policisë, njësitë relevante kanë shkur në vendin e ngjarjes dhe mjeku kujdestar ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion.

Rasti është duke u hetuar.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit