Vdes anëtari i Kuvendit Komunal në Rahovec nga radhët e LDK-së

-

Anëtari i Kuvendit Komunal në Rahovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Masar Popaj, ka vdekur sonte.

Këtë e bëri të ditur deputeti i LDK-së, Avdullah Hoti, i cili e kishte mik të ndjerin. Ai u ka shprehur ngushëllime familjarëve dhe miqve.

“Masari i ka mbrojtur me zemër interesat e qytetarëve për shumë vjet në Kuvendin Komunal në Rahovec si këshilltar komunal nga LDK-ja. Ka punuar e vepruar në Kryesinë e Degës së LDK dhe kryetar nëndege në Fortesë si një rugovist në kuptimin më të plotë.  Ngushëllimet më të thella familjes dhe miqve të Masarit. U prehtë në amshim pranë të dashurve të tij”,ka shkruar Hoti, transmeton Klankosova.tv.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit