“Vëllai i Madh të lutem mos më nxirr”/ Monika ka një thirrje për publikun: Më dërgoni në finale me…

-

Monika Lubonja ka shprehur dëshirën se finalen e madhe të “Big Brother VIP” do që ta ndajë me Donald Veshajn.

“Publik i dashur, ju lutem më lini që të jem në finale me Donaldin. ‘Vëllai i Madh’ të lutem mos më nxirr”, tha ajo duke qeshur.

Nga ana tjetër, Donaldi e vazhdoi këtë shaka duke thënë: “Duhet t’i premtosh publikut diçka që të të mbajë deri në finale? Çfarë do bësh ti pas dy javësh?”.

Mes tij dhe Monikës marrëdhënia duket e paqartë teksa aktorja qëndron e lëkundur mes shoqërisë me Ilirin dhe Donaldin.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit