Vetëm pesë minuta i duhen Dybalas të jetë në fushë dhe shënon gol

-

Juventusi është në epërsi prej 3-1 ndaj Sampdorias. Ky takim po luhet në kuadër të Kupës së Italisë, raporton Sinjali Sporti.

Golin e tretë u shënua nga Dybala pas pesë minutave lojë.

Ndërsa për Sampdorian shënoi Conte.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit