Video dhe foto tronditëse nga Ukraina

-

Foto dhe video tronditëse nga Ukraina e sulmuar nga Rusia nuk pushojnë së publikuari nga rrjete sociale.

Më poshtë janë dhe disa prej tyre ku tregojnë njerëz të fashuar dhe ndërtesa të shkatërruara nga bombardimet ruse në Ukrainë.

 

Sulmet e Rusisë në orët e para të mëngjesit në pjesë të ndryshme të Ukrainës kanë vrarë tashmë dhjetëra njerëz.
Informacionet për një numër të caktuar të vdekurish janë ende të paqarta.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit