Vildane Zeneli edhe dimrin e bën verë

-

Vildane Zeneli është njëra ndër personazhet më të komentuara.

Kjo për shkak paraqitjeve të saja mjaft ekstravagante dhe provokuese, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy në profilin e saj në Instagram janë disa foto buzë detit.

Më disa poza atraktive, e me bikini si duket Vildanja edhe dimrin di ta bëjë verë. /Kosovarja/

PAMJE KETU

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit