Vjen reagimi i parë i shumëpritur i Luizit pas fitores, ka disa fjalë

-

Luiz Ejlli më në fund ka bërë një reagim pas fitores së tij në “BBVA”.

Reagimin e tij këngëtari e ka bërë në ‘Instagramin’ e tij.

Ai ka kërkuar falje që nuk ka mundur t’i falenderoj të gjithë për mbështetjen.

Ai tha se nuk e di se çfarë kanë parë njerëzit tek ai që e duan kaq shumë njerëzit.

Luizi tha se mbështetësit ia kanë ndërruar jetën atij.

Ai tha se këtë mbështetje do t’ua shpërblejë me karrierën dhe gjërat që do të bëj në vazhdim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit