‘Xhenet për dunja e ahiret”, Gold Ag publikon imazhin me të bukur në krahët e nënës

-

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, komentohet vazhdimisht në rrjete sociale dhe së fundmi edhe për jetën private.

Ai u bë baba për herë të parë në nëntor të vitit të kaluar, ndërsa mirëpriti një djalë të quajtur, Gueril.

Reperi vazhdon të jetë shumë aktiv në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ai se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet i shoqëruar nga nëna e tij.

‘Xhenet për dunja e ahiret <3”, e ka përshkuar foton Gold Ag ku shfaqet në krahët e nënë së tij.
Kaq bukur po duken nënë e birë se bashku. /ORAinfo/

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit