Xhensila bëhet gati për dimër, do ta ‘shashtris’ Besin me këtë pamje

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.jo dhe aktori i njohur, Bes Kallaku janë një prej çifteve më të përfolura në publik, përcjell ORAinfo.

Janë paraqitjet e Xhensilës ato që zënë hapsira të mëdha në mediet rozë.Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me rroba dimri.

Me këtë veshje ‘xhelozie’ Xhensila do ta ‘shashtris’ edhe burrin e saj. /ORAinfo/