Yjet e “Big Brother VIP” ua urojnë kosovarëve Ditën e Pavarësisë

-

Festa e Pavarësisë së Kosovës ka arritur edhe në shtëpinë e famshme të Shqipërisë, “Big Brother VIP ALBANIA”.

Finalistet e këtij spektakli kanë shfrytëzuar rastin për të uruar gjithë Kosovën për festën menjëherë pas mesnate, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse në mesin e finalistëve nuk ka banorë nga Kosova, Iliri, Beniada dhe Donaldi, nuk e kaluan këtë ditë pa një mesazh e mbi të gjitha treguan se kanë në mend edhe një plan për të festuar gjatë kësaj dite.

Ndërkohë, kujtojmë se nesër (e premte) është finalja e madhe e këtij spektakli ku do të zgjidhet fituesi i çmimit të madhë prej 100 mijë eurosh.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit