Zbulohen detajet: Familja e Beatrix kundër lidhjes me Donaldin

-

Vendimi i Beatrix Ramosaj për të mos hyrë më në shtëpi ka ngjallur debate dhe komente në media e rrjete sociale.

U tha se kjo erdhi si rezultat i një shakaje mes Ermal Mamaqit dhe banorëve të tjerë, përfshirë Donaldin, ku u përmendën Bora Zemani dhe Beatrix, gjë që e ka prekur këtë të fundit.

Vendimi i triksës e ka mërzitur edhe partnerin e saj, Donaldin i cili është mes 4 finalistëve

Por, pas gjithë kësaj, thuhet se Beatrix është larguar nga Shqipëria për disa ditë. Nuk dihet arsyeja e saktë para kësaj e as vendndodhja e këngëtares, e cila ka qëndruar e heshtur edhe në rrjete sociale duke mos bërë asnjë reagim deri tani.

Kuptohet se familja ka ndikuar në ndarjen e saj me Donaldin. Anxhelina ka reaguar duke postuar foton e Beniades si fituese duke dyshuar se kjo është arsyeja kryesore se pse u ndanë. Familja e saj e ka ndikuar që të ndahet nga Donaldi, pasi nuk e pëlqejnë, sepse mendojnë se aktori e ka përdorur.

Kujtojmë që Ermal Mamaqi ka bërë një reagim lidhur me gjithë ngjarjen, ku tha se nuk e kishte për qëllim ta mërziste Beatrix dhe e gjitha ishte në formë shakaje.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit