Zyrtare: ekzekutohen këto paga

-

Zyrtare: ekzekutohen pagat e sektorit publik dhe te tjera.

Njoftohen punetoret e sektorit publik se pagat jane transferuar ne llogarite e juaja bankare.

Mundeni ti kontrolloni llogarit e juaj sepse ato i keni ne llogari!

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit