“Dhëndri i Kosovës” ia siguroi Turqisë kualifikimin në çerekfinale, modelja Heidi Lushtaku feston nën emocione

-

Mbrëmë ishte është nata e Merih Demiral.

Futbollisti turk shijoi triumfin ndaj Austrisë, në ndeshjen 1/16 të EURO 2024.

Turqia fitoi Austrinë, dhe kaloi në çerekfinale të Euro 2024, po pas dy golave të Merih Demiral.

Ndeshja ka emocionuar edhe bashkëshorten e tij, modelen shqiptare, Heidi Lushtaku e cila disa momente i ka ndarë edhe në rrjete sociale.

Ajo ka festuar me plot emocion golat e Demiralit, bashkë me djalin e madh.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit