HomeSport

Sport

Pagesat për nesër dhe ditët tjera

Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ua rikujton të gjithë përfituesve ndryshimin e datave të pagesave. Pagesat e këtyre skemave do të ekzekutohen si...

Kjo është data e publikimit të rezultateve të Provimit të Maturës

Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë përmes një postimi në facebook ka bërë të ditur se ka përfunduar provimi i maturës. Komisioni Shtetëror i Maturës njofton...

Për kaq euro do të rriten pagat e mësimdhënësve nga janari në Kosovë

28 euro respektivisht 29 euro do të kenë rritje në paga mësimdhënësit nga janari i vitit të ardhshëm. Kjo, pasi që vlera e koeficientit nga...

Instituti EdGuard: 66 për qind e nxënësve thanë se pyetjet në testin PISA ishin konfuze

Instituti EdGuard ka publikuar të hënën raportin “Performanca e nxënësve kosovarë në testin PISA”. 66 për qind e nxënësve të përfshirë në këtë matje, kanë...

Reagimi i fundit nga Jasharaj, SBASHK merr këtë vendim

Kryetari i SBASHK-ut, Rrahman Jasharaj, paralajmëron se nuk do të ketë test me shkrim për mësimdhënësit dhe thotë se Ministritë e kanë përmendur duke...

Shiko LIVE: Switzerland vs Italy – Ndjek ndeshjen e madhe sot!

Switzerland vs Italy Linku 1 Linku 2 Linku 3 Linku 4 Linku 5

“Mbani frymën” – Sot përballen Zvicra dhe Italia

Sot me fillim nga ora 18:00 do të zhvillohet ndeshja e zjarrtë mes Zvicrës dhe Italisë, duel ky në 1/16 e Kampionatit Evropian 2024,...

Shiko LIVE: Czech Republic vs Turkey – Ndjek ndeshjen e madhe sot!

Czech Republic vs Turkey Linku 1 Linku 2 Linku 3 Linku 4 Linku 5

Shiko LIVE: Georgia vs Portugal – Ndjek ndeshjen e madhe sot!

Georgia vs Portugal Linku 1 Linku 2 Linku 3 Linku 4 Linku 5 https://www.youtube.com/watch?v=H20P3W3gatY

Shiko LIVE: Ukraine vs Belgium – Ndjek ndeshjen e madhe sot!

Ukraine vs Belgium Linku 1 Linku 2 Linku 3 Linku 4 Linku 5

Shiko LIVE: Denmark vs Serbia – Ndjek ndeshjen e madhe sot!

Denmark vs Serbia Linku 1 Linku 2 Linku 3 Linku 4 Linku 5

Shiko LIVE: England vs Slovenia – Ndjek ndeshjen e madhe sot!

England vs Slovenia Linku 1 Linku 2 Linku 3 Linku 4 Linku 5

Shiko LIVE: France vs Poland – Ndjek ndeshjen e madhe sot!

France vs Poland Linku 1 Linku 2 Linku 3 Linku 4 Linku 5

Shiko LIVE: Albania vs Spain – Ndjek ndeshjen e madhe sot!

Albania vs Spain Linku 1 Linku 2 Linku 3 Linku 4 Linku 5 Linku 6

Shiko LIVE: Kroacia vs Italia – Ndjek ndeshjen e madhe sot!

Croatia vs Italy Linku 1 Linku 2 Linku 3 Linku 4 Linku 5

Granit Xhaka shpallet “lojtari i ndeshjes” në takimin Zvicër-Gjermani

Futbollisti i Kombëtares së Zvicrës, Granit Xhaka u shpall “lojtari i ndeshjes” ndaj Gjermanisë. Takim i fundit në fazën e grupeve në Euro 2024 u...

Provokoi serbët, përjashtohet nga Euro 2024 gazetari kosovar

Gazetari Arlind Sadiku përjashtohet nga UEFA për të gjitha ndeshjet e EURO2024. Gazetari është ndaluar në hyrje të konferences për media të Shqiperise dhe i...

FOLLOW US

0FansLike
0FollowersFollow