HomeShowbiz

Showbiz

Këto janë kategorite e familjeve që perfitojne nga Skema e re pensionale

Kush mund të përfitojë nga SAS Pilotimi? ▶️ Nga SAS pilotimi mund të përfitojnë familjet e varfra dhe në kushte të rënda ekonomike, si vazhdimësi...

Kurti: Vetëvendosja në vitin 2025 do t’i fitojë zgjedhjet lokale dhe qendrore

Kryeministri i Kosovës njëherësh kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, e ka mbajtur një fjalim para anëtarëve dhe simpatizantëve të kësaj partie në kuadër...

Përleshja që eskaloi në therje me thikë, detaje për konfliktin që dyshohet se ndodhi në trafik

Një përleshje mes disa personave ka ndodhur mbrëmë pak para mesnatës në Prizren, që eskaloi edhe në përdorimin e thikës. Për pasojë, një person...

Zyrtare: Keto jane kategorite e familjeve qe perfitojne nga Skema e re pensionale

Kush mund të përfitojë nga SAS Pilotimi? ▶️ Nga SAS pilotimi mund të përfitojnë familjet e varfra dhe në kushte të rënda ekonomike, si vazhdimësi...

Kurti tregon përgjigjen e gjyshës së tij se pse “Bajrami i Madh” i ka tre ditë, kurse “Bajrami i Vogël” katër

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, e ka vizituar sot Bashkësinë Islame të Kosovës, ku ka uruar besimtarët myslimanë për Kurban Bajram. Kurti kujtoi momente nga...

Arta Nitaj është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë

Modelja e njohur nga Peja, Arta Nitaj, është shtatzënë dhe në pritje të fëmijës së saj të parë. Lajmi për shtatzëninë e saj erdhi pas...

Ky banor lë përfundimisht shtëpinë e Big Brother, kompletohet 5-shja finaliste

Ky banor lë përfundimisht shtëpinë e Big Brother, kompletohet 5-shja finaliste Është kompletuar 5-shja finaliste e Big Brother Vip Albania 3. Romeos dhe Juliut iu shtuan...

Degradon debati mes Rozës dhe Meritonit: Ti je pa burrni komplet

Debati i nisur mes Rozës dhe Meritonit në shtëpinë e Big Brothet Vip Albania 3 ka degraduar. Roza e akuzoi Meritonin se “shiti shokun” referuar...

Surprizë emocionuese për Ledjonën, banorja takohet me të bijën

Një surprizë e veçantë erdhi për Ledjonën, e cila pasi pa klipin e jetës së saj, u takua me vajzën e saj, Mikaelën. “Kam lënë...

Luizi sjell të qeshura në studio, ngatërron Ledionin me Arbanën dhe përmend Zhakun

Mbrëmjen e sotme, në spektaklin televiziv “BBVA3”, ka qenë i ftuar për të dhënë opinionet e tij, Luiz Ejlli. Teksa po komentonte debatin mes Romeos...

“Ishte pa vetëdije”, Shkurte Fejza flet për herë të parë për aksidentin e Hajrushit

“Ishte pa vetëdije”, Shkurte Fejza flet për herë të parë për aksidentin e Hajrushit Javë më parë Hajrush Behluli, bashkëshorti i Shkurte Fejzës u aksidentua...

Luiz Ejlli publikon pamjet e shtëpisë së tij të re, pamja nga ballkoni është mahnitëse

Luiz Ejlli publikon pamjet e shtëpisë së tij të re, pamja nga ballkoni është mahnitëse Luiz Ejlli vazhdon të mbetet një nga personazhet më të...

Anulohet televotimi, pas dhunës fizike mes vajzave, arrin zarf i zi në BBVA!

Sara dhe Françeska thuajse kanë përfunduar në një përplasje fizike për shkak të debateve të tyre. Ajo që ka kulmuar debatet e tyre ka qenë...

Arbenitën e kanë “lënë mendët” prej që është ndarë nga Fero, del e veshur vetëm me një setër

Arbenita dhe Fero kanë qenë dyshja më e përfolur gjatë muajve të fundit në vendin tonë. Ata tashmë i kanë dhënë fund martesës së tyre,...

Alba shfaqet veç në bikini, dielli e paska djeg në gjithë trupin!

Alba është ish-banore e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova. Ajo doli nga shtëpia me votat e publikut, njofton ORAinfo. Tashmë bukuroshja është shumë aktive në...

Bëhet viral momenti kur Malsorja ia përmend Afronës fjalën e Bleros: Gjithçka

Tiktokerja e famshme Malsorja, për herë të parë ka pranuar të intervistohet nga Afrona Dika në emisionin e saj ‘Talk With Afrona”. Malsorja ka ngacmuar...

RTK del me njoftim, tregon pse ia nderpreu emisionin Adelina Ismailit

Pas shqyrtimit të hollësishëm të përmbajtjes së programit `Show i së Premtes` me të ftuarin teologun Drilon Gashi, stafi editorial i RTK-së ka vendosur...

FOLLOW US

0FansLike
0FollowersFollow